Spelartrupper

Om du upptäcker några felaktigheterna eller konstigheter i laglistorna är vi väldigt tacksamma om du mejlar oss på coachen@everysport.se.

Följande lag ingår:
Lag: IFK Wreta Kloster
Serie: Div 5 Östergötland m herrar

Forwards Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Jonas Wetterhäll +0p 0 0 0 0 0 0
Eric Claesson +0p 0 0 0 0 0 0
Filip Larsson +0p 0 0 0 0 0 0
Alexander Selholm +0p 0 0 0 0 0 0
Pierre Sundin +0p 0 0 0 0 0 0
 
Mittfältare Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Carl Nystrand +0p 0 0 0 0 0 0
Jonny Waltersson +3p 2 0 0 1 0 0
Sebastian Blick +0p 0 0 0 0 0 0
Shahin Dehgani +0p 0 0 0 0 0 0
Fredrik Jörneskog +0p 0 0 0 0 0 0
Martin Midhammar +0p 0 0 0 0 0 0
Claes Nordén +0p 0 0 0 0 0 0
Nils Schippers +0p 0 0 0 0 0 0
Carl Wallén +0p 0 0 0 0 0 0
 
Backar Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Alfred Karlsson +0p 0 0 0 0 0 0
Philip Lundgren +0p 0 0 0 0 0 0
Gustav Malm +0p 0 0 0 0 0 0
Martin Nordström +0p 0 0 0 0 0 0
Marcus Svanberg +0p 0 0 0 0 0 0
 
Målvakter Total Maj Jun Jul Aug Sep Okt
Adam Järlefalk +0p 0 0 0 0 0 0

Följande matcher ingår i tävlingen för IFK Wreta Kloster.
Datum Tid Hemmalag Bortalag Resultat  
7 maj 15:00
Sonstorp
Wreta Kloster
  0 - 2   +4p
13 maj 15:00
Wreta Kloster
Lotorp
  2 - 3   +2p
16 maj 19:00
Wreta Kloster
Sturefors
  2 - 1   +2p
19 maj 19:00
Skärblacka
Wreta Kloster
  0 - 1   +3p
23 maj 19:00
Wreta Kloster
Örtomta
  3 - 2   +3p
29 maj 19:00
Tallboda
Wreta Kloster
  2 - 1   +1p
3 jun 15:00
Wreta Kloster
Grebo
  3 - 4   +3p
10 jun 14:00
Torstorp
Wreta Kloster
  0 - 1   +3p
17 jun 15:00
Wreta Kloster
Stjärnorp
  4 - 4   +4p
21 jun 19:00
Kimstad
Wreta Kloster
  1 - 1   +1p
5 aug 15:00
Wreta Kloster
Kimstad
  2 - 3   +2p
12 aug 15:00
Stjärnorp
Wreta Kloster
  3 - 1   +1p
15 aug 18:30
Wreta Kloster
Torstorp
  1 - 1   +1p
19 aug 14:30
Grebo
Wreta Kloster
  3 - 1   +1p
26 aug 15:00
Wreta Kloster
Tallboda
  1 - 2   +1p
2 sep 12:00
Örtomta
Wreta Kloster
  2 - 2   +2p
9 sep 15:00
Wreta Kloster
Skärblacka
  2 - 4   +2p
17 sep 16:30
Lotorp
Wreta Kloster
  0 - 3   +5p
23 sep 15:00
Wreta Kloster
Sonstorp
  1 - 4   +1p
30 sep 15:00
Sturefors
Wreta Kloster
  2 - 1   +1p
7 okt 14:30
Wreta Kloster
Falerum
  2 - 2   +2p